Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 25 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 11w |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Production Capacity | 60 pcs/Min |
| Type | Dumpling, Samosa & Empanada |
| Place of Origin | China |
| Weight | 50 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Key Selling Points | Automatic |
| Product name | Dumpling Wrapper Machine |
| Function | Dumpling Samosa Empanada Making |
| Name | Dumpling Skin Wrappling Skin Making Machine |
| Material | Stainess Steel |
| MOQ | 1 Set |
| Packing | Wooden Case |
| Advantage | Easy Operation Low Cost |
| Final product | Dumpling Samosa. Pierogi |
| Machine name | Siomai Wonton Making Machine |
Instock
There are no reviews yet.