Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 507 |
| Heating Side | Dual-side |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| brand | SOKANY |
| Article number | 507 |
| 3C certificate number | 2016010713927820 |
| colour | 507 flatbread machine |
| Product category | Electric baking pan |
| model | 507 |
| Electric baking pan heating | Double-sided heating |
| Rated power | 1500 |
| Cake type | Frying and grilling machine |
| rated voltage | 220-240 |
| Panpan design | Non-levitating |
| Rated frequency | 50-60 |
| Pie bell caliber | 26-28cm |
Instock
There are no reviews yet.