Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 12 × 37 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | SF6072 |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Colour | Black |
| Frequency | 50 / 60Hz |
| Feature | Cool-touch housing |
Instock
There are no reviews yet.