Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 41 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | HK-0900 |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CB, CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.