Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Type | Corded |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | TINGMIAO |
| Origin | Mainland China |
| power | 1200W |
| color | Silver Black |
| Product Category | Electric cake pan |
| Model | 926 |
| Electric cake pan heating | Double-sided heating |
| Type of cake pan | Electric cake pan |
| pan depth | 1.2cm |
| rated voltage | 220 |
| Baking plate design | floating type |
| reservation function | without |
| packing list | Host + 2 * baking pan |
| Cake pan diameter | 26-28cm |
| item number | 926 |
| rated power | 1200 |
| Control method | mechanical |
| weight | 2.0 |
| Product size | 25*25*10cm |
| Rated frequency | 50/60hz |
Instock
There are no reviews yet.