Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 57 × 57 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | CordLess |
| Certification | none |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00103 |
| Package weight | 21KG |
| Packing size | 31*57*57 |
Instock
There are no reviews yet.