Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 1800w |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Product category | crepe maker |
| Electric cake heating | Double sided heating |
| Depth of baking tray | 7cm |
| product size | 245*300*130 |
Instock
There are no reviews yet.