Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V, 220 |
| Power (W) | <1000W, 650 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum, Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Household Crepe Maker |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | SK-5208 |
| Product name | Crepe maker |
| OEM/ODM | Acceptabe |
| Feature | Nonstick Breakfast Pancake Batter Kitchen Crepe Maker |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Style | Modern Fashionable |
| Usage | Kitchen Crepe Maker Griddle Machine |
| Keywords | Multi-Function Electric Crepe Maker |
| Logo | Accept OEM |
| Package | Color Box+master Carton |
Instock
There are no reviews yet.