Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 25 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CB, CE |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.