Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 6 Months |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Weight | 15.2 KG |
| Dimension(L*W*H) | 485*450*220mm |
| Warranty | 6 Months |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Standard | GB |
| Surface treatment | Electroplating |
| Application | Fastening |
| Color | Customized color |
| Head | Customized |
| Packing | Carton + foam board |
| Head Style | Fat head |
| Gas Type | LPG |
| Gas Pressure | 2800Pa |
| Board size | 400*20mm |
Instock
There are no reviews yet.