Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Electric Baking Pan, Pancake machine |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE, CCC |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Material | Aluminum Alloy |
| Warranty Period | 10 years |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.