Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | CordLess |
| Certification | none |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Aihogard |
| Origin | Mainland China |
| Product name | multi-function fried egg s |
| Product material | stainless steel PP pla |
| Rated power | 220V-50Hz |
| Product style | single steel single layer |
| Steel body depth | 2cm |
Instock
There are no reviews yet.