Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Manual |
| Baking pan type | Other |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, Bake, sandwich/steak/pancake |
| Type | CordLess, Double-sided frying pan |
| Certification | none |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Material of Plate | aluminum alloy |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Material | aluminum alloy |
| Depth | 2cm |
| Feature | Non-stick pan |
| Applicable stove | suitable for gas stove |
| Pot bottom material | single bottom |
| Whether electric | No |
| Weight | 0.5KG |
| Size | 36*16*5CM |
Instock
There are no reviews yet.