Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.006 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 27 × 16 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 15-20cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.