Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Pancake Maker |
| Certification | none |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | MEXI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.