Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 9 × 24 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | 5208 |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220-240 |
| Power (W) | 650W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| brand | SOKANY |
| Article number | 5208 |
| 3C certificate number | 2016010712859069 |
| Product specifications | 5208 |
| function | Cautery |
| colour | 5208 pancake machine |
| Product category | Electric Cake Bell |
| Model | 5208 |
| Electric cake heating | Single sided heating |
| Panpan design | Suspended type |
| Pie pan type | Frying and grilling machine |
| Cake bell caliber | 25cm and below |
Instock
There are no reviews yet.