Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 30 × 20 cm |
| Type Number | 1128 |
| CE | Type |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1128 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Flight Time | No |
| Remote Distance | No |
| Warranty | No |
| Dimensions | 615*65*460mm |
| Max Speed | No |
| Charging Time | No |
| Frequency | No |
| Charging Voltage | No |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | FIBERGLASS |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable gender | Unisex |
| Toy type | Other toys |
| Product category | Brushless electric boat |
Instock
There are no reviews yet.