Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null, Dessini |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Classification | Waffle Makers |
| Model Number | DS417 |
| Power W | 700-1000W |
| Interchangeable Plates | Grilling Panini Press Plates, Sandwich Plates, Waffle Maker, Cake Maker, Cookie Maker, Donut Maker |
Instock
There are no reviews yet.