Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | HK-0641A |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Certification | CB, CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | QiufengCheng |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.