Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.586 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | 4DBC-MD-YuanBaShou |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Baking, Non-Stick Coating, Auto-Thermostat Control, Bake, Energy Saver, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 20-24cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Baking Diameter | 23cm |
| Rated Power | 1000W |
Instock
There are no reviews yet.