Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 19 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | none, CCC |
| Caliber | 32-35cm, 29CM (inclusive)-31CM (inclusive) |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Color | White/Black |
| Power | 1200W |
| Rated frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Material | Food grade non-stick coating |
| Control | Mechanical type |
| Heating method | Double-sided heating |
| Usage | mechanical |
| Baking pan depth | 2.5CM |
| Weight | 3KG |
| Size | 33*33*13CM |
Instock
There are no reviews yet.