Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V, 220 |
| Power (W) | <1000W, 1200 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum, Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Household Crepe Maker |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | ZJ-301 |
| Product name | Roti Maker Machine |
| Keywords | Roti Making Machine |
| Usage | Household Applications |
| Material | Die Casting Alumnium+Bakelite Housing |
| Feature | Easy Operation |
| Certification | CE GS ROHS LFGB |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Voltage & frequency | 220-240V / 50-60Hz |
| Surface | Round Flat Surface |
Instock
There are no reviews yet.