Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 31 cm |
| Sokany Model | Electric Crepe Makers Roti Maker |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | Non Stick Electric Crepe Makers Roti Maker |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.