Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V, 220 |
| Power (W) | <1000W, 1200 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum, Non-stick |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Application | Commercial, Household, Household, Commercial |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Household Crepe Maker |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating, temperature control |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | SK-BBQ-842 |
| Product name | SOKANY Roti Maker |
| Voltage | 220 |
| Certification | CE, ROHS, |
| Dimension | 35x13x36cm |
| Coating | Non-stick Coated Heating Plate |
| Style | Crepe Stick Maker |
| Usage | Kitchen Appliance |
| Feature | Nonstick Breakfast Pancake Batter Kitchen Crepe Maker |
Instock
There are no reviews yet.