Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.