Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 44 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Design | Hover |
| Model Number | JD30R827A |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Double-sided pancake machine |
| Model | JD30R827A |
| Power | 1500W |
| Baking pan diameter | 30CM |
| Baking pan depth | 25mm |
| Voltage | 220V |
| Product number | JD0339K |
Instock
There are no reviews yet.