Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Retail, Other |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Hot Product 2023 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Engine, Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 3KW, 3Kw |
| Weight | 23 KG |
| Dimension(L*W*H) | 630*630*245mm |
| Year | 2023 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Material | Stainless Steel |
| Model | HCM-45R |
| Dimension | 630*630*245mm |
| Volts | 220V/50Hz |
| N/W | 17.9KG |
| Usage | pancake maker crepe |
| MOQ | 1 pcs |
| After Warranty Service | Video technical support |
Instock
There are no reviews yet.