Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1800W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.