Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 8 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SK-5208 |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | 15-20cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 650W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.