Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 39 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.