Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 47 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.