Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HAOYUNMA, Horus |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Shawarma |
| Automatic Grade | Automatic |
| Place of Origin | China |
| Voltage | 110-220V |
| Power | 35W |
| Dimension(L*W*H) | 68*55*126CM |
| Weight | 30KG |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Engine |
| Key Selling Points | Easy to Operate |
| Color | Sliver |
| MOQ | 1 Piece |
| Packing | 68*55*126CM |
| Net Weight | 30KG |
| Material | Stainless steel |
| fuction | shawarma machine |
| Brand | HORUS |
| Tamperature range | 50-250℃ |
| air pressure | 2800PA |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support, Spare parts |
| Local Service Location | None |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.