Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Brand | Amoi/Amoi |
| Capacity | Above 10L |
| Province | Zhejiang province |
| City | Ningbo city |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Voltage | 220V |
| Production Enterprise | Kaisa company |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
| Type of intelligence | Other |
| Purchase country | Mainland China |
| Heating part | Top heating |
Instock
There are no reviews yet.