Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 39 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GH-74A |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | metal |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Overheat Protection, Detachable Oil Container, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | LPG gas |
| Power (W) | 4000 |
| Non-Stick Material | stainless |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Product size | 30*47.5*43cm |
| Tank size | 30*24*15cm |
| Weight | 8kg |
| Baskets size | 21*18.5*10.5cm |
| Valve | Low pressure valve |
Instock
There are no reviews yet.