Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EF-81 |
| Style | Commercial Fryer |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Detachable Oil Container, Non-Stick Cooking Surface, Overheat Protection, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 380V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | QIAN-MAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.