Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HA05A |
| Style | Air Fryer |
| Material | / |
| Function | LCD Display, Non-Stick Cooking Surface, With Observation Window |
| Shape | / |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300w |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.