Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 49 cm |
| Style | Commercial Fryer |
| Function | Adjustable Thermostat Control, LCD Display |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2800W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 8L |
| Type | Mechanical and smart |
Instock
There are no reviews yet.