Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 68 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Automatic Lift Fryer |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | stainless |
| Function | Adjustable Thermostat Control |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Automatic Lift Fryer |
| Capacity | 25L |
| Power | 5.6KW |
| Temperature | 0-200 |
| Weight | 25KG |
Instock
There are no reviews yet.