Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 45 × 45 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HAOYUNMA, Hongzhong |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | United Kingdom, United States, Philippines, Mexico, South Africa |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Power Source | Gas |
| Voltage | 220v/50hz |
| Power | 0.75 |
| Weight | 140 KG |
| Dimension(L*W*H) | 460*960*1230mm |
| Capacity | 25L, 25L |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Marketing Type | New Product 2021 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Other |
| Application | Pressure Fryer |
| Name | frying machine |
| After-sales Service Provided | 1 Year, Free spare parts |
| Heating method | electric/gas |
| Temperature Range | 0-280℃ |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| Panel | Computer Digital Panel |
| Advantage | Auto Oil Filter System |
| Usage | Making Frying Food |
| After Warranty Service | Online support |
| Local Service Location | United Kingdom, United States, South Africa |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.