Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 27 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Detachable Oil Container, Non-Stick Cooking Surface |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00251 |
| Name | Deep Fryer |
| Model | WJ-800 |
| Package weight | 7KG |
| Packing size | 45*27*28 |
| Voltage | 220V |
| Power | 2000W |
| Fryer size | L300xW150xH150mm |
| Fried blue size | L240xW130xH80mm |
Instock
There are no reviews yet.