Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 26 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Style | Common Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface, Overheat Protection |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | electric fryer |
| Package weight | 4KG. |
| Packing size | 27*26*24 |
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1000W |
| Safety function | automatic power off |
Instock
There are no reviews yet.