Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 109 × 114 cm |
| Model Number | QF-30 |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 380V |
| Power (W) | 12000W |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.