Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | xqh745gf |
| Style | Common Fryer |
| Material | – |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Non-Stick Material | – |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.