Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 33 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2N4DZG-ShuXian-5L |
| Style | Common Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Adjustable Thermostat Control, LCD Display, Non-Stick Cooking Surface, Overheat Protection, With Observation Window |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.