Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KES-22ASO2 (P) |
| Style | Common Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Shape | 2200W |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Model | KES-22ASO2 (P) |
| Rated power | 2200W |
| Rated voltage | 22OV~50Hz |
| Panel material: | high temperature and anti-riot microcrystalline panel |
| Overall size | 268x88mm |
| Control method | touch sensing |
Instock
There are no reviews yet.