Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 50 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HAOYUNMA, Shuangchi |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | SC-710 |
| Product name | 2 in 1 Gas Griddle &fryer |
| Model | SC-710 |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure | 2800Pa |
| Feature | Flat plate, with 6L fryer |
| Usage | Restaurant Serving Chafing Dish |
| Application | Hotel Buffet Food Equipment |
| Keywords | stainless steel gas griddle |
| Function | Cooking Food |
| Capacity | Fryer, 6L |
Instock
There are no reviews yet.