Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Deep Fryer |
| Style | Air Fryer |
| Material | Other, stainless steel |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| feature1 | Stainless Electric Deep Fryer |
| feature2 | Stainless Steel Electric Deep Fryer |
| feature3 | Electric Deep Fryer |
| Size | 40x13x13x13cm |
Instock
There are no reviews yet.