Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 46 × 30 cm |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface, Overheat Protection |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
| features | on the table, light grey, home, household, air fryer |
Instock
There are no reviews yet.