Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BW-8015 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.