Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Baiweike |
| Model | DZL-81 |
| place of origin | Chinese mainland |
| province | Guangdong Province |
| prefecture | Jiangmen |
| Color classification | 10L basic |
| Structural process | desktop |
| voltage | 220V |
| Cylinder block specification | double cylinder |
| net weight | 3kg |
| power | 2500W |
| capacity | 10L |
| place of purchase | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.